SENARAI NAMA CALON BARISAN NASIONAL 2013

PARLIMEN / DUN NAMA CALON PARTI GAMBAR
PERLIS
P.001 PADANG BESAR ZAHIDI BIN ZAINUL ABIDIN UMNO
N.01 TITI TINGGI KHAW HOCK KONG MCA
N.02 BESERI MAT RAWI BIN KASSIM UMNO
N.03 CHUPING ASMAIZA BINTI AHMAD UMNO
N.04 MATA AYER KHAIRI BIN HASSAN UMNO
N.05 SANTAN SABRY BIN AHMAD UMNO
P.002 KANGAR SHAHARUDDIN BIN ISMAIL UMNO
N.06 BINTONG RELA BINTI AHMAD UMNO
N.07 SENA ABDUL JAMIL BIN SAAD UMNO
N.08 INDERA KAYANGAN POR CHOO CHOR MCA
N.09 KUALA PERLIS MAT BIN HASAN UMNO
N.10 KAYANG AHMAD BAKRI BIN ALI UMNO
P.003 ARAU SHAHIDAN BIN KASSIM UMNO
N.11 PAUH AZLAN BIN MAN UMNO
N.12 TAMBUN TULANG ISMAIL BIN KASIM UMNO
N.13 GUAR SANJI JAFPERI BIN OTHMAN UMNO
N.14 SIMPANG EMPAT NURULHISHAM BIN YAAKOB UMNO
N.15 SANGLANG FATHUL BARI BIN MAT JAHYA UMNO
KEDAH
P.004 LANGKAWI NAWAWI HJ AHMAD UMNO
N.01 AYER HANGAT MOHD RAWI BIN HJ ABDUL HAMID UMNO
N.02 KUAH NOR SAIDI BIN NAYAN UMNO
P.005 JERLUN OTHMAN AZIZ UMNO
N.03 KOTA SIPUTEH ABU HASAN BIN SARIF UMNO
N.04 AYER HITAM MUKHRIZ MAHATHIR UMNO
P.006 KUBANG PASU MOHD JOHARI BIN BAHARUM UMNO
N.05 BUKIT KAYU HITAM AHMAD ZAINI JAPAR UMNO
N.06 JITRA AMINUDDIN BIN OMAR UMNO
P.007 PADANG TERAP MAHDZIR KHALID UMNO
N.07 KUALA NERANG BADROL HISHAM BIN HASHIM UMNO
N.08 PEDU KAMA NORIAH IBRAHIM UMNO
P.008 POKOK SENA SHAHLAN BIN ISMAIL UMNO
N.09 BUKIT LADA AHMAD BIN LEBAI SUDIN UMNO
N.10 BUKIT PINANG MOHD MUKHTAR BIN NOOR UMNO
N.11 DERGA CHEAH SOON HAI GERAKAN
P.009 ALOR STAR CHOR CHEE HEUNG MCA
N.12 BAKAR BATA AHMAD BASHAH MD HANIPAH UMNO
N.13 KOTA DARUL AMAN LOH GIM HOOI MCA
N.14 ALOR MENGKUDU SHARIFAH MAZNAH SYED KASSIM UMNO
P.010 KUALA KEDAH ZAKI ZAMANI ABD RASHID UMNO
N.15 ANAK BUKIT HASHIM BIN JAHAYA UMNO
N.16 KUBANG ROTAN LATT SHARIMAN BIN ABDULLAH UMNO
N.17 PENGKALAN KUNDOR NOOR HASITA BT MAT ISA UMNO
P.011 PENDANG OTHMAN BIN ABDUL UMNO
N.18 TOKAI NAJMUDDIN BIN DARUS UMNO
N.19 SUNGAI TIANG SURAYA YAACOB UMNO
P.012 JERAI JAMIL KHIR BAHAROM UMNO
N.20 SUNGAI LIMAU MOHD FAZILLAH MOHD ALI UMNO
N.21 GUAR CHEMPEDAK KU ABD RAHMAN KU ISMAIL UMNO
N.22 GURUN LEONG YONG KONG MCA
P.013 SIK MANSOR ABD RAHMAN UMNO
N.23 BELANTEK MOHD TAJUDIN ABDULLAH UMNO
N.24 JENERI MAHADZIR BIN ABDUL HAMID UMNO
P.014 MERBOK ISMAIL BIN DAUT UMNO
N.25 BUKIT SELAMBAU MARAN A/L MUTAYA MIC
N.26 TANJONG DAWAI TAJUL URUS BIN MAT ZAIN UMNO
P.015 SUNGAI PETANI SYAMSYUL ANUAR BIN CHE MEY @ ISMAIL UMNO
N.27 PANTAI MERDEKA ALI BIN YAHAYA UMNO
N.28 BAKAR ARANG LEE YEAN WANG MCA
N.29 SIDAM BEE SIEONG HENG GERAKAN
P.016 BALING ABDUL AZEEZ BIN ABDUL RAHIM UMNO
N.30 BAYU AZMI BIN CHE HUSAIN UMNO
N.31 KUPANG HARUN ABD AZIZ UMNO
N.32 KUALA KETIL MOHD KHAIRUL AZHAR ABDULLAH UMNO
P.017 PADANG SERAI HENG SEAI KIE MCA
N.33 MERBAU PULAS MARLIA BINTI ABD LATIFF UMNO
N.34 LUNAS ANANTHAN A/L SOMASUNDARAM MIC
P.018 KULIM BANDAR BARU ABDUL AZIZ BIN SHEIKH FADZIR UMNO
N.35 KULIM CHUA THIONG GEE MCA
N.36 BANDAR BAHARU NORSABRINA BINTI MOHD NOOR UMNO
KELANTAN
P.019 TUMPAT MANSOR BIN SALLEH UMNO
N.01 PENGKALAN KUBOR NOOR ZAHIDI OMAR UMNO
N.02 KELABORAN WAN HANAPI WAN YAACOB UMNO
N.03 PASIR PEKAN NIK NORIZA NIK SALLEH UMNO
N.04 WAKAF BARU MOHD ROSDI BIN AB AZIZ UMNO
P.020 PENGKALAN CHEPA DALI HUSIN UMNO
N.05 KIJANG ZALUZI BIN SULAIMAN UMNO
N.06 CHEMPAKA WAN RAZMAN WAN ABD RAZAK UMNO
N.07 PANCHOR CHE ROSLI HASSAN UMNO
P.021 KOTA BAHRU MOHAMAD FATMI BIN CHE SALLEH UMNO
N.08 TANJONG MAS KANIDY BIN OMAR UMNO
N.09 KOTA LAMA TAN KEN TEN MCA
N.10 BUNUT PAYONG MOHAMAD FAKHRURAZI ABDUL RAHIM UMNO
P.022 PASIR MAS CHE JOHAN BIN CHE PA UMNO
N.11 TENDONG HANAFI MAMAT UMNO
N.12 PENGKALAN PASIR TUAN ANUWA BIN TUAN MAT UMNO
N.13 CHETOK AIMI BIN JUSOH UMNO
P.023 RANTAU PANJANG GHAZALI BIN ISMAIL UMNO
N.14 MERANTI MOHD AFANDI BIN YUSOFF UMNO
N.15 GUAL PERIOK SHAARI BIN MAT HUSSAIN UMNO
N.16 BUKIT TUNKU MOHD ZAIN ISMAIL UMNO
P.024 KUBANG KERIAN ANUAR BIN SAFIAN UMNO
N.17 SALOR MOHAMAD NOORDIN AWANG UMNO
N.18 PASIR TUMBOH MOHD SYAMSUL BIN MOHD YUSOFF UMNO
N.19 DEMIT WAN MOHD NAZI BIN WAN HAMAT UMNO
P.025 BACHOK AWANG ADEK HUSSIN UMNO
N.20 TAWANG MOHD ZAIN YASIM UMNO
N.21 PERUPOK MUHAMMAD ZAIDI BIN SIDEK UMNO
N.22 JELAWAT ILIAS HUSAIN UMNO
P.026 KETEREH ANNUAR HJ MUSA UMNO
N.23 MELOR MOHAMED OTHMAN BIN OMAR UMNO
N.24 KADOK BASRI BIN AWANG UMNO
N.25 KOK LANAS MD ALWI CHE AHMAD UMNO
P.027 TANAH MERAH IKMAL HISHAM BIN ABDUL AZIZ UMNO
N.26 BUKIT PANAU BAHARUDIN BIN YUSOF UMNO
N.27 GUAL IPOH BAKRI @ MOHD BAKRI BIN MUSTAPHA UMNO
N.28 KEMAHANG DAYANG SANIAH BINTI AWANG HAMID UMNO
P.028 PASIR PUTEH TUAN MUSTAFFA BIN TUAN MAT UMNO
N.29 SELINSING ZULKIFLE BIN ALI UMNO
N.30 LIMBONGAN RUJHAN SALLEH UMNO
N.31 SEMERAK ZAWAWI OTHMAN UMNO
N.32 GAAL REDZUAN BIN STAPHA UMNO
P.029 MACHANG AHMAD JAZLAN BIN YAAKUB UMNO
N.33 PULAI CHONDONG HALIM @ AB HALIM BIN ISMAIL UMNO
N.34 TEMANGAN AZEMI BIN MAT ZAIN UMNO
N.35 KEMUNING ERIANDI BIN DATUK ISMAIL UMNO
P.030 JELI MUSTAPA BIN MOHAMED UMNO
N.36 BUKIT BUNGA MOHD ADHAN BIN KECHIK UMNO
N.37 AIR LANAS MUSTAPA BIN MOHAMED UMNO
N.38 KUALA BALAH ABDUL AZIZ DERASHID UMNO
P.031 KUALA KRAI TUAN AZIZ BIN TUAN HAMAT @ TUAN MAT UMNO
N.39 MENGKEBANG AZIZZUDDIN HJ HUSSEIN UMNO
N.40 GUCHIL NIK SAPEIA BIN NIK YUSOF UMNO
N.41 MANEK URAI CHE JALAL BIN MUDA UMNO
N.42 DABONG RAMZI BIN HJ. AB RAHMAN UMNO
P.032 GUA MUSANG TENGKU RAZALEIGH BIN TENGKU MOHD HAMZAH UMNO
N.43 NENGGIRI MAT YUSOFF GHANI UMNO
N.44 PALOH NORZULA BIN MAT DIAH UMNO
N.45 GALAS AB AZIZ YUSOFF UMNO
TERENGGANU
P.033 BESUT IDRIS BIN JUSOH UMNO
N.01 KUALA BESUT A. RAHMAN BIN MOKHTAR UMNO
N.02 KOTA PUTERA MOHD MAHDI BIN MUSA UMNO
N.03 JERTIH MOHAMMAD PEHIMI BIN YUSOF UMNO
N.04 HULU BESUT NAWI BIN MOHAMAD UMNO
P.034 SETIU CHE MOHAMAD ZULKIFLY BIN JUSOH UMNO
N.05 JABI MOHD ISKANDAR BIN JAAFAR UMNO
N.06 PERMAISURI MOHD JIDIN SHAFEE UMNO
N.07 LANGKAP SABRI BIN MOHD NOOR UMNO
N.08 BATU RAKIT BAZELAN BIN ABDUL RAHMAN UMNO
P.035 KUALA NERUS MOHD NASIR B.IBRAHIM @ IBRAHIM FIKRI UMNO
N.09 TEPUH MUHAMMAD RAMLI BIN HJ. NUH UMNO
N.10 TELUK PASU ABDUL RAHIN BIN MOHD SAID UMNO
N.11 SEBERANG TAKIR AHMAD RAZIF BIN HJ ABDUL RAHMAN UMNO
N.12 BUKIT TUNGGAL ISMAIL BIN NIK UMNO
P.036 KUALA TERENGGANU MOHD ZUBIR BIN EMBONG UMNO
N.13 WAKAF MEMPELAM WAN MAHYUDDIN BIN WAN NGAH UMNO
N.14 BANDAR TOH CHIN YAW MCA
N.15 LADANG WAN AHMAD FARID BIN WAN SALLEH UMNO
N.16 BATU BURUK CHE MAT BIN JUSOH UMNO
P.037 MARANG YAHYA BIN KHATIB MOHAMAD UMNO
N.17 ALUR LIMBAT ALIAS BIN ABDULLAH UMNO
N.18 BUKIT PAYUNG ZAIDI BIN MUDA UMNO
N.19 RU RENDANG NIK DIR BIN NIK WAN KU UMNO
N.20 PENGKALAN BERANGAN ABDUL LATIFF AWANG UMNO
P.038 HULU TERENGGANU JAILANI BIN JOHARI UMNO
N.21 TELEMUNG ROZI BIN MAMAT UMNO
N.22 MANIR YUSOF BIN AWANG HITAM UMNO
N.23 KUALA BERANG T. PUTERA BIN T.AWANG UMNO
N.24 AJIL GHAZALI BIN TAIB UMNO
P.039 DUNGUN WIRA ROSLI BIN MAT HASSAN UMNO
N.25 BUKIT BESI ROSLEE BIN DAUD UMNO
N.26 RANTAU ABANG ZAABAR BIN DATO’ MOHD ADIB UMNO
N.27 SURA ZAKARIAH BIN ALI UMNO
N.28 PAKA MATULIDI BIN JUSOH UMNO
P.040 KEMAMAN AHMAD SHABERY BIN CHEEK UMNO
N.29 KEMASIK ROSLI BIN OTHMAN UMNO
N.30 KIJAL AHMAD BIN SAID UMNO
N.31 CUKAI WAN AHMAD NIZAM BIN WAN ABDUL HAMID UMNO
N.32 AIR PUTIH WAN ABDUL HAKIM TAN SRI WAN MOKHTAR UMNO
PULAU PINANG
P.041 KEPALA BATAS REEZAL MERICAN BIN NAINA MERICAN UMNO
N.01 PENAGA MOHD ZAIN BIN AHMAD UMNO
N.02 BERTAM SHARIFUL AZHAR BIN OTHMAN UMNO
N.03 PINANG TUNGGAL ROSLAN BIN SAIDIN UMNO
P.042 TASEK GELUGOR SHAHBUDIN BIN YAHAYA UMNO
N.04 PERMATANG BERANGAN OMAR BIN HJ ABD HAMID UMNO
N.05 SUNGAI DUA MUHAMAD YUSOFF BIN MOHD NOOR UMNO
N.06 TELOK AYER TAWAR JAHARA BINTI HAMID UMNO
P.043 BAGAN DAVID CHUA TEIK SIANG MCA
N.07 SUNGAI PUYU SUM YOO KEONG MCA
N.08 BAGAN JERMAL TAN CHUAN HONG MCA
N.09 BAGAN DALAM KARUPANAN A/L M. MALAIRAJA MIC
P.044 PERMATANG PAUH MAZLAN BIN ISMAIL UMNO
N.10 SEBERANG JAYA MOHAMAD NASIR BIN ABDULLAH UMNO
N.11 PERMATANG PASIR ANUAR FAISAL BIN YAHAYA UMNO
N.12 PENANTI IBRAHIM BIN AHMAD UMNO
P.045 BUKIT MERTAJAM GUI GUAT LYE MCA
N.13 BERAPIT LAU CHEIK TUAN MCA
N.14 MACHANG BUBUK TAN LOK HEAH GERAKAN
N.15 PADANG LALANG TAN TEIK CHENG MCA
P.046 BATU KAWAN GOBALAKRISHNAN A/L NARAYANASAMY GERAKAN
N.16 PERAI KRISHNAN A/L LETCHUMANAN MIC
N.17 BUKIT TENGAH TENG CHANG YEOW GERAKAN
N.18 BUKIT TAMBUN LAI CHEW HOCK GERAKAN
P.047 NIBONG TEBAL ZAINAL ABIDIN BIN OSMAN UMNO
N.19 JAWI TAN CHENG LIANG MCA
N.20 SUNGAI BAKAP MOHD FOAD BIN HJ. MAT ISA UMNO
N.21 SUNGAI ACHEH MAHMUD BIN HJ. ZAKARIA UMNO
P.048 BUKIT BENDERA TEH LEONG MENG GERAKAN
N.22 TANJONG BUNGA CHIA KWANG CHYE GERAKAN
N.23 AIR PUTIH TAN KEN KEONG MCA
N.24 KEBUN BUNGA H’NG CHEE WEY GERAKAN
N.25 PULAU TIKUS ROWENA YAM GERAKAN
P.049 TANJONG NG SONG KHENG GERAKAN
N.26 PADANG KOTA OH TONG KEONG GERAKAN
N.27 PENGKALAN KOTA LOKE CHEANG GIN @ LOKE POH CHYE MCA
N.28 KOMTAR LOH CHYE TEIK MCA
P.050 JELUTONG NG FOOK ON GERAKAN
N.29 DATOK KERAMAT ONG THEAN LYE GERAKAN
N.30 SUNGAI PINANG THOR TEONG GEE GERAKAN
N.31 BATU LANCANG LEE BOON TEN GERAKAN
P.051 BUKIT GELUGOR TEH BENG YEAM MCA
N.32 SERI DELIMA LOW JOO HIAP MCA
N.33 AIR ITAM LOO JIEH SHENG GERAKAN
N.34 PAYA TERUBONG KOH WAN LEONG MCA
P.052 BAYAN BARU TAN HEAP SENG MCA
N.35 BATU UBAN GOH KHENG SNEAH GERAKAN
N.36 PANTAI JERJAK WONG MUN HOE GERAKAN
N.37 BATU MAUNG MANSOR BIN MUSA UMNO
P.053 BALIK PULAU HILMI BIN HJ. YAHAYA UMNO
N.38 BAYAN LEPAS NORDIN BIN AHMAD UMNO
N.39 PULAU BETONG MUHAMAD FARID BIN HJ SAAD UMNO
N.40 TELOK BAHANG SHAH HEADAN BIN AYOOB HUSSAIN SHAH UMNO
PERAK
P.054 GERIK HASBULLAH BIN OSMAN UMNO
N.01 PENGKALAN HULU AZNEL BIN IBRAHIM UMNO
N.02 TEMENGOR SALBIAH MOHAMED UMNO
P.055 LENGGONG SHAMSUL ANUAR BIN HJ. NASARAH UMNO
N.03 KENERING MOHD TARMIZI BIN HJ. IDRIS UMNO
N.04 KOTA TAMPAN SAARANI BIN MOHAMAD UMNO
P.056 LARUT HAMZAH BIN ZAINUDDIN UMNO
N.05 SELAMA MOHAMAD DAUD MOHD YUSOFF UMNO
N.06 KUBU GAJAH AHMAD HASBULLAH BIN ELIAS UMNO
N.07 BATU KURAU MUHAMMAD AMIN BIN ZAKARIA UMNO
P.057 PARIT BUNTAR MUAMMAR GHADAFI JAMAL BIN DATO’ WIRA JAMALUDIN UMNO
N.08 TITI SERONG ABU BAKAR BIN MAT ALI UMNO
N.09 KUALA KURAU MOHD SALLEH BIN MAT DISA UMNO
P.058 BAGAN SERAI NOOR AZMI BIN GHAZALI UMNO
N.10 ALOR PONGSU SHAM BIN MAT SAHAT UMNO
N.11 GUNONG SEMANGGOL ZULKARNAIN BIN HJ. ISMAIL UMNO
N.12 SELINSING SHARUDIN BIN AHMAD UMNO
P.059 BUKIT GANTANG ISMAIL BIN SAFFIAN UMNO
N.13 KUALA SEPETANG LOH SWEE ENG GERAKAN
N.14 CHANGKAT JERING ROSLI HUSIN UMNO
N.15 TRONG ZABRI BIN ABD. WAHID UMNO
P.060 TAIPING TAN LIAN HOE GERAKAN
N.16 KAMUNTING MOHAMMAD ZAHIR BIN DATO’ HJ. ABDUL KHALID UMNO
N.17 POKOK ASSAM HO CHENG WANG MCA
N.18 AULONG SOO KAY PING GERAKAN
P.061 PADANG RENGAS MOHAMED NAZRI BIN TAN SRI ABDUL AZIZ UMNO
N.19 CHENDEROH ZAINUN BIN MAT NOOR UMNO
N.20 LUBOK MERBAU SITI SALMAH BINTI MAT JUSAK UMNO
P.062 SUNGAI SIPUT DEVAMANY A/L S.KRISHNASAMY MIC
N.21 LINTANG MOHD ZOLKAFLY BIN HJ. HARUN UMNO
N.22 JALONG LIEW YEW AW GERAKAN
P.063 TAMBUN AHMAD HUSNI BIN MOHAMAD HANADZLAH UMNO
N.23 MANJOI MOHAMAD ZIAD BIN MOHAMED ZAINAL ABIDIN UMNO
N.24 HULU KINTA AMINUDDIN BIN MD HANAFIAH UMNO
P.064 IPOH TIMOR KAT WONG MEI YIN MCA
N.25 CANNING CEYLYN TAY WEI LUNG GERAKAN
N.26 TEBING TINGGI TONY KHOO BOON CHUAN MCA
N.27 PASIR PINJI THONG FAH CHONG MCA
P.065 IPOH BARAT CHENG WEI YEE MCA
N.28 BERCHAM LIM HUEY SHAN MCA
N.29 KEPAYANG CHANG KOK AUN MCA
N.30 BUNTONG SIVARAJ A/L CHANDRAN MIC
P.066 BATU GAJAH LOO THIN TUCK MCA
N.31 JELAPANG MOKAN A/L SUPRAMANIAM MIC
N.32 MENGLEMBU LOO GAR YEN MCA
N.33 TRONOH YIP SZE CHOY MCA
P.067 KUALA KANGSAR WAN MOHAMMAD KHAI-RIL ANUAR BIN WAN AHMAD UMNO
N.34 BUKIT CHANDAN MASLIN SHAM BIN RAZMAN UMNO
N.35 MANONG MOHAMAD KAMIL DATO SHAFIE UMNO
P.068 BERUAS CHANG KO YOUN GERAKAN
N.36 PENGKALAN BAHARU ABD MANAF HASHIM UMNO
N.37 PANTAI REMIS KOH SER YUN MCA
P.069 PARIT MOHD ZAIM ABU HASSAN UMNO
N.38 BELANJA MOHD NIZAR ZAKARIA UMNO
N.39 BOTA NASARUDIN BIN HASHIM UMNO
P.070 KAMPAR LEE CHEE LEONG MCA
N.40 MALIM NAWAR CHANG GWO CHYANG MCA
N.41 KERANJI DANIEL WA WAI HOW MCA
N.42 TUALANG SEKAH NOLEE ASYILIN BT DATO’ MOHAMED RADZI UMNO
P.071 GOPENG TAN CHIN MENG MCA
N.43 SUNGAI RAPAT HAMIDAH BINTI OSMAN UMNO
N.44 SIMPANG PULAI CHANG KON YOU MCA
N.45 TEJA YEW SAU KHAM MCA
P.072 TAPAH SARAVANAN A/L MURUGAN MIC
N.46 CHENDERIANG MAH HANG SOON MCA
N.47 AYER KUNING SAMSUDIN BIN HJ. ABU HASSAN UMNO
P.073 PASIR SALAK TAJUDDIN BIN ABDUL RAHMAN UMNO
N.48 SUNGAI MANIK ZAINOL FADZI BIN PAHARUDIN UMNO
N.49 KAMPONG GAJAH ABDULLAH FAUZI BIN AHMAD RAZALI UMNO
P.074 LUMUT KONG CHO HA MCA
N.50 SITIAWAN TING TAI FOOK MCA
N.51 PASIR PANJANG RASHIDI BIN IBRAHIM UMNO
N.52 PANGKOR ZAMBRY BIN HAJI ABD KADIR UMNO
P.075 BAGAN DATOK AHMAD ZAHID BIN HAMIDI UMNO
N.53 RUNGKUP SHAHRUL ZAMAN BIN DATUK YAHYA UMNO
N.54 HUTAN MELINTANG SUPRAMANIAM A/L RAMALINGAM MIC
P.076 TELOK INTAN MAH SIEW KEONG GERAKAN
N.55 PASIR BEDAMAR M. KAYVEAS PPP
N.56 CHANGKAT JONG MOHD AZHAR BIN JAMALUDDIN UMNO
P.077 TANJONG MALIM ONG KA CHUAN MCA
N.57 SUNGKAI GOH KIM SWEE MCA
N.58 SLIM MOHD KHUSAIRI BIN ABDUL TALIB UMNO
N.59 BEHRANG RUSNAH KASSIM UMNO
PAHANG
P.078 CAMERON HIGHLANDS PALANIVEL K. GOVINDASAMY MIC
N.01 TANAH RATA HO YIP KAP GERAKAN
N.02 JELAI WAN ROSDY WAN ISMAIL UMNO
P.079 LIPIS ABDUL RAHMAN BIN MOHAMAD UMNO
N.03 PADANG TENGKU MUSTAPHA BIN LONG UMNO
N.04 CHEKA FONG KOONG FUEE MCA
N.05 BENTA MOHD SOFFI TAN SRI ABD. RAZAK UMNO
P.080 RAUB HOH KHAI MUN MCA
N.06 BATU TALAM ABD AZIZ BIN MAT KIRAM UMNO
N.07 TRAS WING LAY HIANG MCA
N.08 DONG SHAHIRUDDIN AB MOIN UMNO
P.081 JERANTUT AHMAD NAZLAN BIN IDRIS UMNO
N.09 TAHAN WAN AMIZAN WAN ABDUL RAZAK UMNO
N.10 DAMAK LAU LEE MCA
N.11 PULAU TAWAR AHMAD SHUKRI BIN ISMAIL UMNO
P.082 INDERA MAHKOTA WAN ADNAN BIN WAN MAMAT UMNO
N.12 BESERAH MOHD HAZMI YUSOF UMNO
N.13 SEMAMBU PANG TSU MING MCA
P.083 KUANTAN MOHAMED SUFFIAN AWANG UMNO
N.14 TERUNTUM CHANG HONG SEONG MCA
N.15 TANJUNG LUMPUR ZULKIFLY BIN TENGKU AHMAD UMNO
N.16 INDERAPURA SHAFIK FAUZAN BIN HJ. SHARIF UMNO
P.084 PAYA BESAR ABDUL MANAN BIN ISMAIL UMNO
N.17 SUNGAI LEMBING MD SOHAIMI BIN HJ. MOHAMED SHAH UMNO
N.18 LEPAR MOHD SOHAIMI BIN JUSOH UMNO
N.19 PANCHING MOHD ZAILI BIN BESAR UMNO
P.085 PEKAN MOHD NAJIB BIN TUN ABDUL RAZAK UMNO
N.20 PULAU MANIS KHAIRUDDIN BIN MAHMUD UMNO
N.21 PERAMU JAYA SH. MOHMED PUZI BIN SH.ALI UMNO
N.22 BEBAR MOHAMMAD FAKHRUDDIN BIN MOHD ARIFF UMNO
N.23 CHINI ABU BAKAR BIN HARUN UMNO
P.086 MARAN ISMAIL BIN HJ. ABD. MUTTALIB UMNO
N.24 LUIT NURHIDAYAH BINTI MOHAMAD SHAHAIMI UMNO
N.25 KUALA SENTUL SHAHANIZA BT HJ. SHAMSUDDIN UMNO
N.26 CHENOR MOHAMED ARIFIN AWANG ISMAIL UMNO
P.087 KUALA KRAU ISMAIL BIN MOHAMED SAID UMNO
N.27 JENDERAK MOHAMED BIN HJ. JAAFAR UMNO
N.28 KERDAU SYED IBRAHIM BIN SYED AHMAD UMNO
N.29 JENGKA WAN SALMAN BIN HJ. WAN ISMAIL UMNO
P.088 TEMERLOH SAIFUDDIN BIN HJ. ABDULLAH UMNO
N.30 MENTAKAB CHUAH BOON SEONG MCA
N.31 LANCHANG MOHD SHARKAR BIN HJ. SHAMSUDIN UMNO
N.32 KUALA SEMANTAN MOHAMMAD ANUAR BIN MOHD YUNUS UMNO
P.089 BENTONG LIOW TIONG LAI MCA
N.33 BILUT LEONG KIM SOON MCA
N.34 KETARI WOONG CHOO YAK MCA
N.35 SABAI GOONASAKAREN A/L RAMAN MIC
N.36 PELANGAI ADNAN BIN YAAKOB UMNO
P.090 BERA ISMAIL SABRI BIN YAAKOB UMNO
N.37 GUAI NOROLAZALI BIN SULAIMAN UMNO
N.38 TRIANG TAN TIN LOON GERAKAN
N.39 KEMAYAN MOHD FADIL BIN OSMAN UMNO
P.091 ROMPIN JAMALUDIN BIN DATO’ JARJIS UMNO
N.40 BUKIT IBAM WAN KADRI BIN WAN MAHUSAIN UMNO
N.41 MUADZAM SHAH MAZNAH BT MAZLAN UMNO
N.42 TIOMAN MOHD JOHARI BIN HUSSAIN UMNO
SELANGOR
P.092 SABAK BERNAM MOHD FASIAH BIN MOHD FAKEH UMNO
N.01 SUNGAI AIR TAWAR KAMAROL ZAKI BIN HJ ABDUL MALIK UMNO
N.02 SABAK ABDUL HALIM BIN HJ UDIN UMNO
P.093 SUNGAI BESAR NORIAH BT KASNON UMNO
N.03 SUNGAI PANJANG BUDIMAN BIN MOHD ZOHDI UMNO
N.04 SEKINCHAN KEK SENG HOOI MCA
P.094 HULU SELANGOR P. KAMALANATHAN A/L P. PANCHANATHAN MIC
N.05 HULU BERNAM ROSNI BINTI SOHAR UMNO
N.06 KUALA KUBU BAHARU OOI HUI WEN @ JESSIE OOI MCA
N.07 BATANG KALI MAT NADZARI BIN AHMAD DAHLAN UMNO
P.095 TANJONG KARANG NOH BIN HJ OMAR UMNO
N.08 SUNGAI BURONG MOHD SHAMSUDIN BIN LIAS UMNO
N.09 PERMATANG SULAIMAN BIN ABDUL RAZAK UMNO
P.096 KUALA SELANGOR IRMOHIZAM BIN HJ IBRAHIM UMNO
N.10 BUKIT MELAWATI JAKIRAN BIN JACOMAH UMNO
N.11 IJOK PARTHIBAN A/L KARUPPIAH MIC
N.12 JERAM AMIRUDDIN BIN SETRO UMNO
P.097 SELAYANG DONALD LIM SIANG CHAI MCA
N.13 KUANG ABDUL SHUKUR BIN HJ. IDRUS UMNO
N.14 RAWANG LEE LI YEW MCA
N.15 TAMAN TEMPLER SUBAHAN BIN KAMAL UMNO
P.098 GOMBAK RAHMAN BIN ISMAIL UMNO
N.16 BATU CAVES RAWISANDRAN A/L NARAYANAN MIC
N.17 GOMBAK SETIA SAID ANUAR BIN SAID AHMAD UMNO
N.18 HULU KELANG ABDUL RAHIM BIN PANDAK KAMARUDIN UMNO
P.099 AMPANG ROZAIDAH BT TALIB UMNO
N.19 BUKIT ANTARABANGSA MOHAMAD NADZIM BIN IBRAHIM UMNO
N.20 LEMBAH JAYA BADERISHAM BIN JOLLY UMNO
P.100 PANDAN GARRY LIM CHIN YEE MCA
N.21 CHEMPAKA MUHAMMAD FAIZAL BIN HJ. SUFAR UMNO
N.22 TERATAI BEN LIEW POK BOON GERAKAN
P.101 HULU LANGAT ADZHALIZA BINTI MOHD NOR UMNO
N.23 DUSUN TUA ISMAIL BIN SANI UMNO
N.24 SEMENYIH JOHAN BIN ABDUL AZIZ UMNO
N.25 KAJANG LEE BAN SENG MCA
P.102 SERDANG YAP PIAN HON MCA
N.26 BANGI ZAIDI BIN MOHD ZAIN UMNO
N.27 BALAKONG LAI KWONG CHOY MCA
N.28 SERI KEMBANGAN RAYMOND CHIN TOONG KANG MCA
P.103 PUCHONG A. KOHILAN PILLAY A/L G. APPU MIC
N.29 SERI SERDANG MOHAMAD YUSOF BIN MOHAMED YASSIN UMNO
N.30 KINRARA WONG HOCK AUN MCA
P.104 KELANA JAYA LOH SENG KOK MCA
N.31 SUBANG JAYA GAN MENG FOO MCA
N.32 SERI SETIA ABDUL HALIM BIN SAMAD UMNO
P.105 PETALING JAYA SELATAN SHEAH KOK FAH MCA
N.33 TAMAN MEDAN AB. WAHAB BIN IBRAHIM UMNO
N.34 BUKIT GASING JUAN SEI CHANG MCA
P.106 PETALING JAYA UTARA CHEW HOONG LING MCA
N.35 KAMPUNG TUNKU KELVIN CHONG SENG FOO MCA
N.36 DAMANSARA UTAMA LIM CHOON KIN MCA
P.107 SUBANG PRAKASH RAO A/L APPALANAIDO MIC
N.37 BUKIT LANJAN FRANCIS CHONG TUCK CHIEW GERAKAN
N.38 PAYA JARAS MUHAMMAD BUSHRO BIN MAT JOHOR UMNO
N.39 KOTA DAMANSARA HALIMATON SAADIAH BT HJ. BOHAN UMNO
P.108 SHAH ALAM ZULKIFLI BIN NORDIN LAIN
N.40 KOTA ANGGERIK MOHD YUSOF BIN DIN UMNO
N.41 BATU TIGA AHMAD NAWAWI BIN DATO’ M. ZIN UMNO
P.109 KAPAR SAKTHIVEL A/L ALAGAPPAN MIC
N.42 MERU SUKAIMAN BIN AHMAD UMNO
N.43 SEMENTA MD GHAZALI BIN HJ MD AMIN UMNO
N.44 SUNGAI PINANG IVY LEE SIEW CHEE MCA
N.45 SELAT KLANG FAISAL BIN YAHYA UMNO
P.110 KLANG TEH KIM POO MCA
N.46 PELABUHAN KLANG NASSARUDDIN BIN DATO’ M. ZIN UMNO
N.47 PANDAMARAN CHING EU BOON MCA
N.48 KOTA ALAM SHAH MAGLIN DENNIS D’CRUZ PPP
P.111 KOTA RAJA S. MURUGESAN MIC
N.49 SERI ANDALAS MOHAN THANGARASU MIC
N.50 SRI MUDA MOHD ABDUL RAOF BIN MOKHTAR UMNO
P.112 KUALA LANGAT SHARUDDIN BIN OMAR UMNO
N.51 SIJANGKANG ZURIHAN BIN YUSOP UMNO
N.52 TELUK DATUK TAN CHENG CHAI MCA
N.53 MORIB HASIMAN BIN SIDOM UMNO
P.113 SEPANG MOHD ZIN BIN MOHAMAD UMNO
N.54 TANJONG SEPAT NISMAN BIN YUSOF UMNO
N.55 DENGKIL SHAHRUM BIN DATO’ MOHD SHARIF UMNO
N.56 SUNGAI PELEK NG CHOK SIN MCA
WILAYAH PERSEKUTUAN KL
P.114 KEPONG CHANDRAKUMANAN A/L ARUMUGAM PPP
P.115 BATU DOMINIC LAU HOE CHAI GERAKAN
P.116 WANGSA MAJU MOHD SHAFIE ABDULLAH UMNO
P.117 SEGAMBUT JAYANTHI DEVI A/P BALAGURU GERAKAN
P.118 SETIAWANGSA AHMAD FAUZI BIN HJ ZAHARI UMNO
P.119 TITIWANGSA JOHARI BIN ABDUL GHANI UMNO
P.120 BUKIT BINTANG FRANKIE GAN JOON ZIN MCA
P.121 LEMBAH PANTAI RAJA NONG CHIK BIN DATO’ RAJA ZAINAL ABIDIN UMNO
P.122 SEPUTEH NICOLE WONG SIAW TING MCA
P.123 CHERAS TEOH CHEE HOOI MCA
P.124 BANDAR TUN RAZAK TAN KOK ENG MCA
P.125 PUTRAJAYA TENGKU ADNAN BIN TENGKU MANSOR UMNO
NEGERI SEMBILAN
P.126 JELEBU ZAINUDIN BIN HJ ISMAIL UMNO
N.01 CHENNAH SIOW FOO WEN MCA
N.02 PERTANG JALALUDDIN BIN ALIAS UMNO
N.03 SUNGAI LUI MOHD. RAZI BIN MOHD.ALI UMNO
N.04 KLAWANG YUNUS BIN RAHMAT UMNO
P.127 JEMPOL MOHD ISA BIN DATO’ HJ ABDUL SAMAD UMNO
N.05 SERTING SHAMSUL KAHAR BIN MOHD DELI UMNO
N.06 PALONG LILAH BIN HJ. YASIN UMNO
N.07 JERAM PADANG MANICKAM A/L LETCHUMAN MIC
N.08 BAHAU YEE MEE FAA MCA
P.128 SEREMBAN YEOW CHAI THIAM MCA
N.09 LENGGENG ISHAK BIN ISMAIL UMNO
N.10 NILAI GAN CHEE BIOW MCA
N.11 LOBAK TITAN HO KOK YEW MCA
N.12 TEMIANG JASON LEE KEE CHONG MCA
N.13 SIKAMAT WAN SALWATI BINTI ABDULLAH UMNO
N.14 AMPANGAN ABU UBAIDAH BIN HAJI DATO’ REDZA UMNO
P.129 KUALA PILAH HASAN BIN MALEK UMNO
N.15 JUASSEH MOHAMAD RAZI BIN HJ. KAIL UMNO
N.16 SERI MENANTI ABD SAMAD BIN HJ IBRAHIM UMNO
N.17 SENALING ISMAIL BIN HJ. LASIM UMNO
N.18 PILAH NORHAYATI BINTI OMAR UMNO
N.19 JOHOL ABU SAMAH BIN MAHAT UMNO
P.130 RASAH TEO ENG KIAN MCA
N.20 LABU HASIM BIN RUSDI UMNO
N.21 BUKIT KEPAYANG WONG OI FOON GERAKAN
N.22 RAHANG JULIA WONG PIK MIN MCA
N.23 MAMBAU YU CHOK TOW MCA
N.24 SENAWANG CHOONG VEE HING GERAKAN
P.131 REMBAU KHAIRY JAMALUDDIN UMNO
N.25 PAROI MOHD GHAZALI BIN ABD WAHID UMNO
N.26 CHEMBONG ZAIFULBAHRI BIN IDRIS UMNO
N.27 RANTAU MOHAMAD BIN HJ. HASAN UMNO
N.28 KOTA AWALUDIN BIN SAID UMNO
P.132 TELOK KEMANG MOGAN A/L VELAYATHAM MIC
N.29 CHUAH LIM CHIN FUI MCA
N.30 LUKUT VINCENT YEONG SENG WONG MCA
N.31 BAGAN PINANG TUN HAIRUDIN BIN ABU BAKAR UMNO
N.32 LINGGI ABDUL RAHMAN BIN MOHD REDZA UMNO
N.33 PORT DICKSON TANALETCHUMY A/P PALANISAMY MIC
P.133 TAMPIN SHAZIMAN BIN ABU MANSOR UMNO
N.34 GEMAS ABD RAZAK BIN AB SAID UMNO
N.35 GEMENCHEH MOHD ISAM BIN MOHD ISA UMNO
N.36 REPAH YAP SEONG FOOK MCA
MELAKA
P.134 MASJID TANAH MAS ERMIEYATI SAMSUDIN UMNO
N.01 KUALA LINGGI ISMAIL BIN OTHMAN UMNO
N.02 TANJUNG BIDARA MD RAWI BIN MAHMUD UMNO
N.03 AYER LIMAU AMIRUDIN BIN HJ. YUSOF UMNO
N.04 LENDU SULAIMAN BIN MD ALI UMNO
N.05 TABOH NANING LATIPAH BT OMAR UMNO
P.135 ALOR GAJAH KOH NAI KWONG MCA
N.06 REMBIA NORPIPAH BTE ABDOL UMNO
N.07 GADEK M.S. MAHADEVAN A/L SANACY MIC
N.08 MACHAP LAI MENG CHONG MCA
N.09 DURIAN TUNGGAL AB WAHAB BIN AB LATIP UMNO
N.10 ASAHAN ABDUL GHAFAAR BIN HJ ATAN UMNO
P.136 TANGGA BATU ABU BAKAR BIN MOHAMAD DIAH UMNO
N.11 SUNGAI UDANG IDRIS BIN HARON UMNO
N.12 PANTAI KUNDOR AB RAHAMAN BIN AB. KARIM UMNO
N.13 PAYA RUMPUT SAZALI BIN MUHD DIN UMNO
N.14 KLEBANG LIM BAN HONG MCA
P.137 BUKIT KATIL MOHD ALI BIN MOHD RUSTAM UMNO
N.15 BACHANG CHUA LIAN CHYE GERAKAN
N.16 AYER KEROH YONG FUN JUAN MCA
N.17 BUKIT BARU KARIM BIN YAACOB UMNO
N.18 AYER MOLEK MD YUNOS BIN HUSIN UMNO
P.138 KOTA MELAKA YEE KOK WAH MCA
N.19 KESIDANG LIM ENG TECK MCA
N.20 KOTA LAKSAMANA CHIW TIANG CHAI PPP
N.21 DUYONG GAN TIAN LOO MCA
N.22 BANDAR HILIR RONALD GAN YONG HOE MCA
N.23 TELOK MAS LATIFF BIN DATUK TAMBY CHIK UMNO
P.139 JASIN AHMAD BIN HJ. HAMZAH UMNO
N.24 BEMBAN NG CHOON KOON MCA
N.25 RIM GHAZALE BIN MUHAMAD UMNO
N.26 SERKAM ZAIDI BIN ATTAN UMNO
N.27 MERLIMAU ROSLAN BIN DATUK HJ. AHMAD UMNO
N.28 SUNGAI RAMBAI HASAN BIN ABDUL RAHMAN UMNO
JOHOR
P.140 SEGAMAT SUBRAMANIAM A/L K.V.S SATHASIVAM MIC
N.01 BULOH KASAP NORSHIDA BINTI IBRAHIM UMNO
N.02 JEMENTAH LEE HONG TEE MCA
P.141 SEKIJANG ANUAR BIN ABD MANAP UMNO
N.03 PEMANIS LAU CHIN HOON GERAKAN
N.04 KEMELAH AYUB BIN RAHMAT UMNO
P.142 LABIS CHUA TEE YONG MCA
N.05 TENANG MOHD AZAHAR BIN IBRAHIM UMNO
N.06 BEKOK TAN CHONG MCA
P.143 PAGOH MUHYIDDIN BIN MOHD YASSIN UMNO
N.07 BUKIT SERAMPANG ISMAIL BIN MOHAMED UMNO
N.08 JORAK SHARUDDIN BIN MD SALLEH UMNO
P.144 LEDANG HAMIM BIN SAMURI UMNO
N.09 GAMBIR ASOJAN A/L MUNIANDY MIC
N.10 TANGKAK GOH TEE TEE MCA
N.11 SEROM ABD RAZAK BIN HJ MINHAT UMNO
P.145 BAKRI LEE CHING YONG @ CHRIS LEE MCA
N.12 BENTAYAN HELLEN FONG SOH LAN MCA
N.13 SUNGAI ABONG HARIS BIN SALLEH UMNO
N.14 BUKIT NANING SAIPOLBAHRI BIN SUIB UMNO
P.146 MUAR RAZALI BIN IBRAHIM UMNO
N.15 MAHARANI ZULKHAIRI BIN AHMAD UMNO
N.16 SUNGAI BALANG ZAITON BT HJ ISMAIL UMNO
P.147 PARIT SULONG NORAINI BINTI AHMAD UMNO
N.17 SEMERAH MOHD ISMAIL BIN ROSLAN UMNO
N.18 SRI MEDAN ZULKURNAIN BIN KAMISAN UMNO
P.148 AYER HITAM WEE KA SIONG MCA
N.19 YONG PENG LIM KEE MOI MCA
N.20 SEMARANG SHAMSOL BARI BIN JAMALI UMNO
P.149 SRI GADING ABD AZIZ BIN KAPRAWI UMNO
N.21 PARIT YAANI TEO YEW CHUAN MCA
N.22 PARIT RAJA AZIZAH BINTI ZAKARIA UMNO
P.150 BATU PAHAT MOHD PUAD BIN ZARKASHI UMNO
N.23 PENGGARAM KING BAN SIANG MCA
N.24 SENGGARANG A. AZIZ BIN ISMAIL UMNO
N.25 RENGIT AYUB BIN JAMIL UMNO
P.151 SIMPANG RENGGAM LIANG TECK MENG GERAKAN
N.26 MACHAP ABDUL TAIB BIN HJ ABU BAKAR UMNO
N.27 LAYANG-LAYANG ABD MUTALIP BIN ABD RAHIM UMNO
P.152 KLUANG HOU KOK CHUNG MCA
N.28 MENGKIBOL CHYE KWEE YEOW MCA
N.29 MAHKOTA MD. JAIS BIN HJ. SARDAY UMNO
P.153 SEMBRONG HISHAMMUDDIN TUN HUSSEIN UMNO
N.30 PALOH TEOH YAP KUN MCA
N.31 KAHANG VIDYANANTHAN A/L RAMANADHAN MIC
P.154 MERSING ABD LATIFF BIN HJ AHMAD UMNO
N.32 ENDAU ABDUL LATIF BIN BANDI UMNO
N.33 TANGGAROH RAVEN KUMAR A/L KRISHNASAMY MIC
P.155 TENGGARA HALIMAH BINTI MOHAMED SADIQUE UMNO
N.34 PANTI BADERI BIN DASUKI UMNO
N.35 PASIR RAJA ADHAM BIN BABA UMNO
P.156 KOTA TINGGI NOOR EHSANNUDIN BIN MOHD HARUN NARRASHID UMNO
N.36 SEDILI RASMAN BIN ITHNAIN UMNO
N.37 JOHOR LAMA ASIAH BINTI MD ARIFF UMNO
P.157 PENGERANG AZALINA BT OTHMAN SAID UMNO
N.38 PENAWAR HAMIMAH MANSOR UMNO
N.39 TANJONG SURAT SYED SIS BIN SYED RAHMAN UMNO
P.158 TEBRAU KHOO SOO SEANG MCA
N.40 TIRAM MAULIZAN BIN BUJANG UMNO
N.41 PUTERI WANGSA SOORIANARAYANAN A/L MUNIANDY MIC
P.159 PASIR GUDANG NORMALA BINTI ABDUL SAMAD UMNO
N.42 JOHOR JAYA TAN CHER PUK MCA
N.43 PERMAS MOHAMED KHALED BIN NORDIN UMNO
P.160 JOHOR BAHRU SHAHRIR BIN ABD SAMAD UMNO
N.44 TANJONG PUTERI ADAM BIN SUMIRU UMNO
N.45 STULANG CHONG CHEE SIONG MCA
P.161 PULAI NURJAZLAN BIN TAN SRI MOHAMAD UMNO
N.46 PENGKALAN RINTING CHANG MEI KEE MCA
N.47 KEMPAS YM TENGKU PUTRA HARON AMINURRASHID BIN TAN SRI TENGKU HAMID JUMAT UMNO
P.162 GELANG PATAH ABDUL GHANI BIN OTHMAN UMNO
N.48 SKUDAI LIANG AH CHY MCA
N.49 NUSA JAYA ZAINI BIN HJ ABU BAKAR UMNO
P.163 KULAI TAY CHIN HEIN MCA
N.50 BUKIT PERMAI ALI MAZAT BIN SALLEH UMNO
N.51 BUKIT BATU CHEONG CHIN LIANG GERAKAN
N.52 SENAI TAN NAI SOON MCA
P.164 PONTIAN AHMAD BIN MASLAN UMNO
N.53 BENUT HASNI BIN MOHAMMAD UMNO
N.54 PULAI SEBATANG TEE SIEW KIONG MCA
P.165 TANJONG PIAI WEE JECK SENG MCA
N.55 PEKAN NENAS WONG YOU FONG MCA
N.56 KUKUP SUHAIMI BIN SALLEH UMNO
P.166 LABUAN ROZMAN BIN DATUK HJ ISLI UMNO
SABAH
P.167 KUDAT ABDUL RAHIM BAKRI UMNO
N.01 BANGGI ABD MIJUL BIN HJ UNAINI UMNO
N.02 TANJONG KAPOR TEO CHEE KANG LDP
N.03 PITAS BOLKIAH BIN HJ ISMAIL UMNO
P.168 KOTA MARUDU MAXIMUS JOHNITY ONGKILI PBS
N.04 MATUNGGONG SARAPIN BIN MAGANA PBS
N.05 TANDEK ANITA BARANTING PBS
P.169 KOTA BELUD ABDUL RAHMAN DAHLAN UMNO
N.06 TEMPASUK MUSBAH HJ JAMLI UMNO
N.07 KADAMAIAN HERBERT @ TIMBON BIN LAGADAN PBS
N.08 USUKAN SALLEH BIN TUN SAID KERUAK UMNO
P.170 TUARAN WILFRED MADIUS TANGAU UPKO
N.09 TAMPARULI JAHID @ NOORDIN BIN JAHIM PBS
N.10 SULAMAN HAJIJI BIN HJ NOOR UMNO
N.11 KIULU LOUIS RAMPAS PBS
P.171 SEPANGGAR JUMAT IDRIS UMNO
N.12 KARAMBUNAI JAINAB DATUK SERI PANGLIMA HJ AHMAD AYID UMNO
N.13 INANAM GOH CHIN LOK@JOHNNY GOH PBS
P.172 KOTA KINABALU CHIN TEK MING PBS
N.14 LIKAS CHIN SHU YING LDP
N.15 API-API YEE MOH CHAI PBS
N.16 LUYANG AGNES SHIM TSHIN NYUK MCA
P.173 PUTATAN MAKIN @ MARCUS MOJIGOH UPKO
N.17 TANJONG ARU EDWARD YONG OUI FAH PBS
N.18 PETAGAS YAHYA HUSSIN UMNO
P.174 PENAMPANG BERNARD GILUK DOMPOK UPKO
N.19 KAPAYAN EDWARD KHOO KEOK HAI MCA
N.20 MOYOG PHILIP BENEDICT LASIMBANG UPKO
P.175 PAPAR ROSNAH ABDUL RASHID SHIRLIN UMNO
N.21 KAWANG GHULAM HAIDAR BIN KHAN BAHADAR UMNO
N.22 PANTAI MANIS ABDUL RAHIM ISMAIL UMNO
P.176 KIMANIS ANIFAH B. AMAN @ HANIFF AMMAN UMNO
N.23 BONGAWAN MOHAMAD BIN HJ ALAMIN UMNO
N.24 MEMBAKUT MOHD ARIFIN BIN MOHD ARIF UMNO
P.177 BEAUFORT AZIZAH BINTI MOHD DUN UMNO
N.25 KLIAS ISNIN BIN ALIASNIH @ LIASNIH UMNO
N.26 KUALA PENYU LIMUS BIN JURI UPKO
P.178 SIPITANG SAPAWI BIN AMAT WASALI @ AHMAD UMNO
N.27 LUMADAN KAMARLIN BIN HJ OMBI UMNO
N.28 SINDUMIN AHMAD BIN BUJANG UMNO
P.179 RANAU EWON BIN EBIN UPKO
N.29 KUNDASANG JOACHIM GUNSALAM PBS
N.30 KARANAN MASIDI MANJUN UMNO
N.31 PAGINATAN SIRINGAN BIN GUBAT UPKO
P.180 KENINGAU JOSEPH PAIRIN KITINGAN PBS
N.32 TAMBUNAN JOSEPH PAIRIN KITINGAN PBS
N.33 BINGKOR KENNEDY JIE JOHN @ KENN UPKO
N.34 LIAWAN SAIRIN BIN HJ. KARNO UMNO
P.181 TENOM RAIME UNGGI UMNO
N.35 MELALAP RADIN MALLEH PBS
N.36 KEMABONG RUBIN BALANG UMNO
P.182 PENSIANGAN JOSEPH KURUP PBRS
N.37 SOOK ELLRON ALFRED ANGIN PBRS
N.38 NABAWAN BOBBEY AH FANG SUAN UPKO
P.183 BELURAN RONALD KIANDEE UMNO
N.39 SUGUT JAMES RATIB UMNO
N.40 LABUK MICHAEL ASANG PBS
P.184 LIBARAN JUSLIE BIN AJIROL UMNO
N.41 GUM-GUM ZAKARIA MOHD EDRIS @ TUBAU UMNO
N.42 SUNGAI SIBUGA MUSA HJ AMAN UMNO
P.185 BATU SAPI LINDA TSEN THAU LIN PBS
N.43 SEKONG SAMSUDIN BIN HJ YAHYA UMNO
N.44 KARAMUNTING CHARLES O PANG SU PIN LDP
P.186 SANDAKAN LIEW VUI KEONG LDP
N.45 ELOPURA AU KAM WAH GERAKAN
N.46 TANJONG PAPAT RAYMOND TAN SHU KIAH GERAKAN
P.187 KINABATANGAN BUNG MOKTAR RADIN UMNO
N.47 KUAMUT MASIUNG BIN BANAH UPKO
N.48 SUKAU SADDI BIN ABDU RAHMAN UMNO
P.188 SILAM DATU NASRUN DATU MANSUR UMNO
N.49 TUNGKU MOHD. SUHAILI BIN SAID UMNO
N.50 LAHAD DATU MOHAMMAD YUSOF BIN HJ APDAL UMNO
N.51 KUNAK NILWAN BIN KABANG UMNO
P.189 SEMPORNA MOHD SHAFIE BIN HJ APDAL UMNO
N.52 SULABAYAN JAUJAN BIN HAJI SAMBAKONG UMNO
N.53 SENALLANG NASIR TUN DATUK SERI PANGLIMA HJ SAKARAN UMNO
N.54 BUGAYA RAMLEE BIN MARAHABAN UMNO
P.190 TAWAU MARY YAP KAIN CHING PBS
N.55 BALUNG SYED ABAS BIN SYED ALI UMNO
N.56 APAS TAWFIQ DSP HJ ABU BAKAR TITINGAN UMNO
N.57 SRI TANJONG FUNG LEN FUI PBS
P.191 KALABAKAN ABDUL GHAPUR HJ SALLEH UMNO
N.58 MEROTAI PANG YUK MING LDP
N.59 TANJONG BATU HAMISA BINTI SAMAT UMNO
N.60 SEBATIK ABD MUIS BIN PICHO UMNO
SARAWAK
P.192 MAS GADING NOGEH ANAK GUMBEK SPDP
P.193 SANTUBONG WAN JUNAIDI BIN TUANKU JAAFAR PBB
P.194 PETRA JAYA FADILLAH BIN HAJI YUSOF PBB
P.195 BANDAR KUCHING TAN KAI SUPP
P.196 STAMPIN YONG KHOON SENG SUPP
P.197 KOTA SAMARAHAN RUBIAH HJ WANG PBB
P.198 MAMBONG JAMES DAWOS MAMIT PBB
P.199 SERIAN RICHARD RIOT ANAK JAEM SUPP
P.200 BATANG SADONG NANCY SHUKRI PBB
P.201 BATANG LUPAR ROHANI BINTI ABDUL KARIM PBB
P.202 SRI AMAN MASIR KUJAT PRS
P.203 LUBOK ANTU WILLIAM NYALAU AK BADAK PRS
P.204 BETONG DOUGLAS UGGAH EMBAS PBB
P.205 SARATOK WILLIAM MAWAN ANAK IKOM SPDP
P.206 TANJONG MANIS NORAH BINTI TUN ABDUL RAHMAN PBB
P.207 IGAN ABDUL WAHAB BIN HAJI DOLAH PBB
P.208 SARIKEI DING KUONG HIING SUPP
P.209 JULAU JOSEPH SALANG AK GANDUM PRS
P.210 KANOWIT AARON AGO DAGANG PRS
P.211 LANANG TIONG THAI KING SUPP
P.212 SIBU VINCENT LAU LEE MING SUPP
P.213 MUKAH MUHAMMAD LEO MICHAEL TOYAD PBB
P.214 SELANGAU JOSEPH ENTULU AK BELAUN PRS
P.215 KAPIT ALEXANDER NANTA LINGGI PBB
P.216 HULU RAJANG UGAK ANAK KUMBONG PRS
P.217 BINTULU TIONG KING SING SPDP
P.218 SIBUTI AHMAD LAI BIN BUJANG PBB
P.219 MIRI SEBASTIAN TING CHIEW YEW SUPP
P.220 BARAM ANYI NGAU SPDP
P.221 LIMBANG HASBI BIN HABIBOLLAH PBB
P.222 LAWAS HENRY SUM AGONG PBB







UTAMA PENAFIAN WEBMAIL

HAK CIPTA TERPELIHARA © 2000-2014 UMNO MALAYSIA

[ Log in ]
Google+

PageRank Checker